Jak se dostat s benefity do formy před plavkovou sezónou?

Jak se dostat s benefity do formy před plavkovou sezónou 2024?

03.06.2024

Léto je za dveřmi a s ním přichází i období dovolených, návštěv koupališť a pláží. Zatímco na odpočinek a teplé počasí se všichni těšíme, představa odhazování vrstev oblečení už tak lákavá být nemusí. Ruku na srdce – kdo se zimě cítí na promenádu v plavkách? Nevěste hlavu, stále je čas na sobě zapracovat. Jak? Podělíme se s vámi o zaručené tipy, které navíc můžete uhradit benefity Pluxee.

Začněte se hýbat  

Nejefektivnějším způsobem, jak vytvarovat postavu, je starý dobrý pohyb. I když to někdy stojí hodně přemlouvání, pocit po cvičení je k nezaplacení. Pořiďte si nové sportovní oblečení nebo se namotivujte tím, že vyrazíte do krásných fitness center. S Flexi Pluxee můžete navštívit síť provozoven Factory Pro, Form Factory nebo BODYFLEX Fitness. Postavu rychle zpevníte i díky plavání, třeba v AquaPalace Praha nebo na kole, díky partneru OlaKola, který umožňuje dlouhodobý pronájem kola s následnou možností odkoupení.  

Nemáte čas? 

I to má řešení  Pokud nevíte, kde vám hlava stojí a nemáte prostor na hodinové cvičení, navštivte síť provozoven Body Body nebo Body Express. Během 20minutových lekcí, při kterých se využívá elektrická stimulace svalů (EMS) spálíte stejně jako při 1,5hodinovém klasickém tréninku. To vše pod dohledem osobního trenéra, a dokonce ani tašku na cvičení nebudete potřebovat. Speciální 30minutové lekce pro ženy nabízí i Contours fitness. Trenérka vám cvičení přizpůsobí na míru s ohledem na váš věk, zdravotní stav a váhu.  

Skupinové lekce pro každého  

Ve více lidech se to lépe táhne, a to platí obzvlášť při sportovních aktivitách. Navštivte lekce aerobiku nebo pilates v pražském Elixír Studio, brněnském Fit4all nebo ve stovkách dalších po celé České republice. Pokud nejste fanda silových cvičení a dáváte přednost smyslnému pohybu, navštivte s Flexi Centrum tance, kde se naučíte nejrůznější taneční styly. Své tělo i mysl můžete uklidnit na józe třeba v Bikram Yoga Prague, Bliss Yoga Studio nebo v pobočkách Dům jógy.   

Správná strava půl úspěchu  

Nejen pohyb ale i strava je důležitá pro formování vaší postavy. I v tomto případě můžete ušetřit, tentokrát se stravenkovou kartou Gastro. Vyzkoušejte třeba Keto dietu, díky které dosáhnete rychlých výsledků. Nadbytečné kilogramy zhubnete pohodlně díky promyšleným dietním plánům. Základem je pravidelný jídelníček a vyvážené porce. V průběhu diety nehladovíte a díky optimálnímu příjmu bílkovin zároveň chráníte svou svalovou hmotu. Dietní plán vám rovněž sestaví i v It´s my life. Na rozvoz.pluxee.cz můžete zakoupit vouchery na krabičkovou stravu od Nutric Bistro, nutriční pasty Pastee nebo sáčky Ristre.  

Všechny partnerské provozovny najdete na vyhledavac.pluxee.cz. U jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.