Užívejte si život naplno se svými benefity

Benefity pro volný čas Pluxee vám může poskytnout váš zaměstnavatel, aby podpořil vaši rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Dopřát si za ně můžete například uvolňující masáž, dobrou knihu, adrenalinový zážitek s přáteli nebo rodinnou dovolenou.

Volný čas zaměstnavatel

Věděli jste, že díky benefitům pro volný čas můžete ušetřit až 26 % v porovnání s tím, kdybyste dostali stejnou částku k výplatě?

Speciální nabídky

Program, díky kterému můžete u vybraných partnerů získat slevu nebo něco navíc.

Široká partnerská síť

Můžete si vybrat ze široké škály knihkupectví, lékáren, služeb, sportovních a kulturních zařízení. Celkově máme po celé ČR 15 000 partnerských provozoven.

Daňová optimalizace

Převeďte si své bonusy do volnočasových benefitů a získejte tak více prostředků na nákup služeb a zboží.

Pluxee benefity můžete například využít

Logo Škola Hrou 2.0
Logo Lékárna.cz
Logo eHotel
Logo AquaPalace
Logo Slevomat

Výhody Pluxee benefitů  pro volný čas

Užitečné

 • Snadná aktivace karty. Ta proběhne při první transakci přes platební terminál, kdy si zároveň nastavíte PIN dle vlastního výběru. Dbejte na to, aby první transakce proběhla kontaktně.
 • Pokud kartu ztratíte nebo je vám odcizena, o prostředky nepřijdete. Kartu můžete okamžitě zablokovat a požádat o novou, na kterou vám je převedeme. Jen o ně nezapomeňte zažádat v Pluxee Účtu.

Finanční

 • Díky speciálním nabídkám získáte řadu výhod a slev při čerpání digitálních volnočasových benefitů.
 • Pošle-li vám jako odměnu 1 000 Kč dostanete celou částku, zatímco kdybyste dostali peníze na účet přijdete o část z nich.
 • Volnočasové benefity uplatníte na více než 20 000 provozovnách po celé ČR.

Užitečné

 • Abyste měli vše při ruce, můžete si do svého telefonu stáhnout naše aplikace. Všechna potřebná data najdete také ve webové verzi portálu Pluxee Účet.
 • Karty, které vám zaměstnavatel objedná, můžete dopravit až k vám domů do schránky.
Pluxee Multibenefit

Multibenefit

Nejoblíbenější benefitní řešení

Moderní platební karta obsahující elektronické stravenky i zaměstnanecké benefity pro volný čas.

Karta Flexi

Flexi

Pro volný čas

Karta obsahující zaměstnanecké benefity pro volný čas, který mohou vaši zaměstnanci využít u našich partnerů.

Už žádné vyzvedávání papírových poukázek, ale místo toho jednoduchá správa všech benefitů v Pluxee Účtu, uživatelsky přívětivé aplikace i slevové a cashbackové programy.

Výhody Multibenefit

Ikona slevy

Peníze zpět a Speciální nabídky

Pravidelné nabídky našich partnerských provozoven a u vybraných partnerů Peníze zpět na účet z každého nákupu potravin nebo hotových jídel.

Ikona nákupy on-line

Nákupy on-line

Díky Pluxee Rozvoz nakupujte jídlo i potraviny na pár kliknutí za stravenkový kredit. S portálem Pluxee Cestuj je nákup letenek, ubytování a dalších služeb za benefity hračka.

Ikona přidat kartu

Přidat kartu

Přidejte si svou bankovní kartu a získejte ještě více prostředků zpět na svůj Pluxee Účet.

Volný čas zaměstnanec

Volnočasové benefity na kartě

 • Široká akceptační síť a speciální nabídky
 • Možnost blokace při ztrátě peněženky
 • Možnost mobilní aplikace
 • Platba přesné částky
 • Doručení přímo na vaši adresu
 • Nedaní se - “Obdržíte přesně tolik peněz, kolik vám zaměstnavatel pošle”
 • Moderní a ekologické řešení
Benefity partneři

Chtěli byste, aby naše benefity pro volný čas přijímala některá z provozoven ve vašem okolí?

Neváhejte nás kontaktovat.

Partneři Pluxee

Benefity pro volný čas od Pluxee přijímá více než 15 000 provozoven. Určitě si vyberete i vy.

Každý měsíc navíc rozšiřujeme naší síť o 500 nových míst.

Uživatelé, kteří již naše benefity využívají

Jako chlapa, co má rád moderní věci, mě na Multibenefit baví nejvíc aplikace. Kdykoliv tak vidím svůj zůstatek, benefity na daný měsíc a transakce, které jsem s kartou udělal za poslední období.

Andreas Samec

Herec, moderátor a choreograf

Vyhovuje mi, že je platba s volnočasovými benefity Pluxee tak jednoduchá. Díky široké síti volnočasových provozoven nemám žádný problém body včas utratit.

Jiří Kufner

Big Data Engineer, Komerční Banka a.s.

Jsem rád, že díky převodu bonusů na volnočasové benefity můžu ušetřit část peněz, které bych musel danit. Se Pluxee kartou pak snadno zaplatím za dovolenou nebo v lékárně.

Petr Hlávka

Výrobní Technolog, Silvita s.r.o.

Často kladené otázky

Jak aktivovat kartu Gastro, Flexi nebo Mutlibenefit?

Karta se aktivuje automaticky při první platbě, která musí být provedena kontaktním způsobem (tj. zasunutím karty do platebního terminálu). Během této první platby si také nastavíte a zvolíte svůj čtyřmístný PIN.

U karty Multibenefit je nezbytné aktivovat kartu Gastro i Flexi samostatně.

Pokud vám karta dorazila poštou na soukromou adresu, je nezbytné před prvním použitím potvrdit její převzetí ve vašem Pluxee účtu. Postup naleznete v části "Jak nastavit kartu Multibenefit (s doručením na domácí adresu zaměstnance) pro první platbu?" Bez tohoto kroku není možné provést první aktivační platbu.

Jak probíhá platba kartou?

Platba kartou probíhá podobně jako u běžných platebních karet.

Samostatné karty Gastro a Flexi:

Můžete platit kontaktním (zasunutím do terminálu) i bezkontaktním způsobem, stejně jako se svou bankovní kartou.

Karta Multibenefit s oběma kartami:

Kartou Gastro pro stravování můžete platit kontaktním i bezkontaktním způsobem. Platby kartou Flexi pro volnočasové aktivity jsou možné pouze kontaktním způsobem (zasunutím do terminálu).

Při první platbě novou kartou nebo kartou, u které došlo ke změně PINu, je vždy nutné platit kontaktním způsobem. Během této platby si nastavíte svůj nový PIN.

Co je platba přes platební bránu?

Platba přes platební bránu je způsob, jak pohodlně platit přímo kartou Gastro a Flexi (nebo kartou Multibenefit) na vybraných e-shopech. Při objednávce jednoduše vyberte možnost „Pluxee Benefity“ jako platební metodu a poté zadejte své přihlašovací jméno do svého Pluxee účtu.

Platbu dokončíte zadáním kódu z autorizační SMS, čímž je zboží nebo služba okamžitě uhrazena. Aktuální seznam e-shopů s touto možností naleznete ve svém Pluxee účtu v sekci „Katalog provozoven“, kde můžete snadno filtrovat platební brány podle svých preferencí.

Co když zapomenu svůj PIN ke kartě?

Pokud zapomenete svůj PIN, můžete provést reset PIN kódu buď přes Pluxee Účet nebo mobilní aplikaci Pluxee Účet. Následně si na platebním terminálu při dalším placení kontaktním způsobem (tj. zasunutím karty do platebního terminálu) nastavíte nový PIN kód. Stejný postup platí i v případě změny PIN kódu.

Při první kontaktní platbě si zvolíte čtyřmístný PIN a nastavíte ho pro každou kartu zvlášť. Můžete si vybrat stejný nebo různý PIN pro obě karty, jak vám vyhovuje.

Pamatujte, že v případě karty Multibenefit se reset PIN i nastavení PIN kódu provádí pro každou kartu (Gastro/Flexi) zvlášť.

reset PINu z Pluxee účtu

Jaké jsou limity pro platby kartami Pluxee?

Kartou Gastro nebo Gastro Pass CARD můžete v oblasti stravování platit téměř bez omezení. Z technických důvodů je nastavena maximální možná denní útrata v celkové výši 20 000 Kč.

Pokud jde o volnočasové benefity a platby kartou Flexi nebo Flexi Pass CARD, je stanoven roční souhrnný limit na volnočasové benefity ve výši poloviny průměrné mzdy určené pro daňové účely. Pro rok 2024 činí tento limit 21 983 Kč. 

Platby volnočasovými kartami jsou povoleny do výše dostupného zůstatku na vašem účtu nebo do limitu stanoveného zaměstnavatelem. U uživatelů Cafeterie může být limit omezen rozdělením kreditů do měšců dle možnosti využití.

Do kdy musím utratit digitální volnočasové benefity, aby mi nepropadly? A kde zjistím jejich platnost?

Platnost volnočasového kreditu je až 24 měsíců a je stanovena dohodou mezi vaším zaměstnavatelem a společností Pluxee.

Při platbách kartou jsou vždy automaticky využity nejstarší dostupné prostředky na účtu.

Informace o konci platnosti vašeho volnočasového kreditu najdete v sekci "Volný čas" ve svém Pluxee Účtu nebo v mobilní aplikaci Pluxee Účet pod záložkou "Info" účtu Volný čas.

Nenašli jste co potřebujete vědět?