Nejnižší poplatky Ušetřete s Pluxee na poplatcích

Své tržby z proplacených stravenek Pluxee si teď můžete převést k vybraným dodavatelům a snížit tak poplatky z proplácení až na 0 %.

Nejnižší poplatky

Nakupujte pro své podnikání chytře

Pluxee nabízí nový způsob proplácení stravenkových produktů Gastro. Své finanční prostředky z papírových i elektronických stravenek Pluxee si můžete nově převést k vybraným dodavatelům z naší sítě a snížit tak své poplatky z proplácení až na 0 %.

 

Makro - 4,8 %*

Nakupujete pro svůj podnik čerstvé ryby, maso nebo zeleninu? Převeďte si své prostředky ze stravenek do řetězce MAKRO. Disponuje největší velkoobchodní sítí prodejců v České republice, která umožňuje individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pod jednou střechou tu najdete více než 40 000 výrobků, včetně širokého sortimentu produktů vlastních značek a produktů na objednávku.

 

Síť MAKRO je držitelem certifikátu IFS, mezinárodní normy pro systémy řízení kvality.

 

*Poplatek z proplácení. Kompletní ceník Pluxee.

Ikona ryby

45 druhů

čerstvých ryb a mořských plodů

Ikona maso

Více než 800

variant masa rozličných druhů z regionální či zahraniční produkce

Ikona ovoce

Více než 400

druhů čerstvého ovoce a suchých plodů

Banner nejnižší poplatky

Jaké to má další výhody?

Poplatky z proplácení  od 0 % 

Peníze za papírové stravenky k dispozici již během 5 pracovních dní 

S Gastro týdenní frekvence proplácení

Makro

Jak si převést a proplatit své tržby u dodavatelů?

  1. Registrace

  Registrace

  Založte si svou MAKRO kartu na registrace.makro.cz
  Vyberte si vaše nejbližší velkoobchodní středisko, kde registraci dokončíte a vyzvednete si MAKRO kartu.

  Vyplňte registrační formulář Oznámení o novém MAKRO customer number, který naleznete zde nebo v  Partnerském portálu v sekci Ke stažení.

  Tento vyplněný formulář přidejte k propláceným stravenkám a doručte do Pluxee, nebo zašlete elektronicky na partner.cz@pluxeegroup.com.

  Do formuláře vyplňte MAKRO customer number, které naleznete na zadní straně své MAKRO karty. MAKRO customer number je sedmimístné nebo osmimístné číslo. Pokud vaše karta nese sedmimístné číslo, napište před ně číslici 0. Tedy například 7 123456 uvedete jako 07 123456. Číslo zákaznické registrace MAKRO najdete také na své faktuře od společnosti MAKRO.

  2. Převod a proplácení prostředků

  Převod a proplácení prostředků

  Proplácení stravenkové karty Gastro
  Přes MAKRO můžete své prostředky proplácet již 1×, nebo dokonce 2× týdně, a to bez dalších poplatků. Nastavení provedete jednoduše po přihlášení v partnerském portálu Pluxee na ucet.pluxee.cz v sekci Informace o smlouvě, Smluvní produkty, po kliknutí na tlačítko „Detail“ u produktu Gastro se vám zobrazí všechny možnosti způsobu proplácení. Nastavení můžete také provést na zákaznické lince Pluxee se svým obchodním zástupcem.
  Požadavek na změnu frekvence je nutné provést nejméně 5 pracovních dnů před koncem zúčtovacího období.

  Proplácení papírové stravenky Gastro
  Papírové stravenky doručte poštou na oddělení centrálního vyplácení Pluxee. Ke stravenkám přiložte výčetku, na kterou doplníte své MAKRO customer number. Tím vám budou prostředky zaslány na váš MAKRO účet – MAKRO kartu.

  Převeďte si své tržby ještě tento měsíc a ušetřete na poplatcích z proplácení.