Větší tržby díky benefitům

Volný čas partner

Přijdete se k 15 000 provozovnám, které díky našim benefitům pro volný čas získávají nové zákazníky.

Navýšení tržeb

Oslovte až 100 000 uživatelů našich benefitů pro volný čas, a podpořte tak své podnikání. Díky speciálním nabídkám můžete své tržby ještě navýšit.

Marketing

Zapojte se do našich speciálních nabídek a buďte vidět! Naše partnery propagujeme na sociálních sítích, webu a v dalších médiích.

On-line platby

Držte krok s dobou! Umožněte stávajícím i novým zákazníkům platit on-line a bezkontaktně.

Možností je opravdu hodně, kde se dají naše benefity například uplatnit

Ticket Live
Pilulka
Logo Škola Hrou 2.0
Logo eHotel
Logo AquaPalace
Logo Slevomat

Výhody, které vám přinesou Pluxee benefity

Provozní 

 • Celý proces přijímání, zpracováni i proplácení digitálních volnočasových benefitů je v elektronické formě výrazně rychlejší.
 • Vaším zákazníkům umožníte nakupovat zboží a služby on-line z pohodlí jejich domova a na vaší provozovně platit bezpečně bezkontaktně. Nejoblíbenější benefitní řešení

Marketingové

 • V případě zájmu se můžete zapojit do speciálních nabídek, které každý měsíc připravujeme pro naše uživatele. Navýšíte tak tržby v Pluxee volnočasových benefitech až o 50 %.
 • Mám zájem o poskytování speciální nabídky

Výhody karet

 • Šetří čas a peníze klientů
 • Jednoduše se spravuje
 • Rychle a pohodlně se s ní platí
 • Všichni mají vše přehledně pod kontrolou
Pluxee Multibenefit

Multibenefit

Nejoblíbenější benefitní řešení

Moderní platební karta obsahující elektronické stravenky i zaměstnanecké benefity pro volný čas.

Karta Flexi

Flexi

Pro volný čas

Karta obsahující zaměstnanecké benefity pro volný čas, který mohou vaši zaměstnanci využít u našich partnerů.

Chcete nakopnout vaše podnikání a získat řadu výhod?
Přijímejte karty od Pluxee pro stravování i volný čas. Ty využívá již více než 350 000 lidí po celé ČR.

Další výhody pro partnery

Ikona zákazník

Noví zákazníci

Díky naší pravidelné komunikaci na uživatele našich benefitů, oslovíte desítky tisíc lidí po celé ČR. Těšte se na příliv nových zákazníků.

Ikona bezkontaktní platba

Bezkontaktní platby

Vaši zákazníci ocení, že přijímáte bezkontaktní platby, a že u vás mohou nakoupit online z pohodlí domova.

Ikona slevy

Speciální nabídky

Přidejte svou provozovnu do našich pravidelných speciálních nabídek, o kterých se dozví všichni, kdo využívají naše benefity pro volný čas.

Pluxee platba

Volnočasové benefity na kartě

 • Možnost zapojení do speciálních nabídek
 • Snadná správa a administrativa
 • Rychlé a snadné proplácení
 • Možnost řešit vše online
 • Platba přesné částky - nemusíte řešit vracení na poukázky
 • Úspora místa a času
 • Ekologické řešení
 • Moderní řešení
Volná čas partner

Připraveni zvýšit tržby své provozovny s produkty Pluxee?

Volný čas partner

Benefity pro volný čas od Pluxee přijímá více než 15 000 provozoven. Zapojte se i vy.

Každý měsíc navíc rozšiřujeme naší síť o 500 nových míst.

Partneři, kteří nám důvěřují

Během 10. leté spolupráce jsme i díky zapojení do Speciálních nabídek získali mnoho nových zákazníky. Přijímáním karetních produktů, se nám podařilo snížit administrativu a urychlit platbu pro naše zákazníky.

Klára Seidlová

Jednatel

Dříve jsem znal Pluxee jen jako stravenky. I proto jsem byl na začátku spolupráce překvapen, kolik lidí má Flexi a Multibenefit karty. Spoluprací jsme získali nové zákazníky, pro které jsme domovským servisem.

Martin Hrubý

Manažer prodeje

Již 5 let u nás zákazníci platí benefity Pluxee. Díky možnosti přijímat platby kartou a QR kódy jsme snížili náročnost administrativních činností. Pluxee se zároveň stalo naším důležitým a spolehlivým partnerem.

Ing. Petr Klika

Majitel Restaurace Klika Kitchen & Coffee

Často kladené otázky

Co potřebuji k akceptaci Flexi?

Pro akceptaci karty Flexi potřebujete mít aktivní smlouvu o akceptaci Flexi. Platby Flexi můžete přijímat prostřednictvím platebního terminálu. Pokud platebním terminálem nedisponujete, platby je možné přijímat na Partnerském portále zadáním čísla karty zákazníka, čísla Pluxee účtu zákazníka nebo čísla eVoucheru. Na tomto portále můžete rozšířit i vaše stávající smlouvy o produkt Flexi.

Co dělat, když bude Flexi karta zamítnuta?

Je možné, že zákazník nemá na kartě dostatek prostředků k úhradě. V tomto případě je problém na straně uživatele. Zákazník zároveň nemusí mít na kartě Multibenefit nahrané volnočasové benefity.

Vždy zkuste transakci zopakovat. Pokud se nezdaří bezkontaktní platba, zkuste provést platbu kontaktním způsobem. Zároveň zkuste očistit čip na kartě a ověřit funkčnost terminálu.

Případné přetrvávající nefunkčnosti, prosíme, nahlaste na info.partner@pluxeegroup.com nebo na Zákaznickou linku 233 113 435.

Do kdy můžu předložit poukázky k proplacení?

Stravenky Gastro můžete předložit k proplácení do 31. 1. roku následujícího po skončení platnosti stravenky (pokud tedy chcete proplácet stravenky s platností do 31. 12. 2023, je nutné stihnout doručení k nám na centrálu nebo některé ze Zákaznických center nejpozději 31.1.2024). 

Při zasílání nebo předkládání poukázek dvou různých emisí (ročníků) není nutné od sebe zásilky nijak oddělovat ani srovnávat poukázky podle jednotlivých roků platnosti. Podoby aktuálně platné emise stravenek naleznete ZDE.

Jak mám aktivovat platební terminál?

Pokud máte platební terminál banky podporující Gastro, aktivujeme vám jej automaticky po uzavření smlouvy o akceptaci karet Gastro. Pokud máte platební terminál Pluxee, postupujte při aktivaci dle návodu, který vám zašleme spolu s terminálem po uzavření smlouvy o akceptaci karet Gastro. V případě technických problémů se obraťte na infolinku pro řešení technických problémů uvedenou na vašem platebním terminálu. Po aktivaci platebního terminálu můžete začít akceptovat karty Gastro a stravenkové benefity nahrané na kartách Multibenefit.

Platební terminál jsem aktivoval. I tak ale odmítá akceptovat první transakci kartou. Jak mám postupovat?

Stačí, když na platebním terminálu provedete běžnou denní uzávěrku platebních operací, nebo budete opakovat odmítnutou transakci. Díky těmto operacím si terminál stáhne aktualizaci softwaru. Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte telefonní číslo uvedené na terminálu nebo napište e-mail na partner.cz@pluxeegroup.com. O případné výměně terminálu je nutné vždy informovat Pluxee.

Nenašli jste co potřebujete vědět?