Kam letos vyrazit na dovolenou s benefity

Kam v roce 2024 vyrazit na dovolenou s benefity?

03.06.2024

Léto se kvapem blíží a mnoho z nás už začíná plánovat dovolené. Ať už dáváte přednost tuzemsku nebo zahraničí, máme pro vás tipy, které vám pomohou vybrat si dovolenou přesně podle vašich představ. Pokud máte navíc volnočasové benefity od Pluxee můžete ušetřit tisíce korun.

Dovolená po celém světě  

S benefity Pluxee pohodlně uhradíte zájezd k moři u spousty cestovních kanceláří a agentur, např. Fischer, Čedok, CK Blue Style, Cestovní balíčky, Golden Travel and Tours, České kormidlo nebo Invia. Letos jsou v trendu destinace: Španělsko, Sicílie, Malta, Kypr a Kréta, ze vzdálenějších míst pak Thajsko, Dominikánská republika, Zanzibar nebo Madagaskar. Chystáte se do Chorvatska nebo jiné země a chcete vyrazit na vlastní pěst? I to není problém. Díky našemu partnerovi Booking.com seženete ubytování na pár kliknutí za skvělou cenu. Letenky pak můžete objednat přes cestuj.pluxee.cz od Letuška.cz nebo Kiwi.com.

Dovolená v tuzemsku  

Doma je doma. Souhlasíte? Pak možná přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou po naší krásné republice. Mrkněte na bohatou nabídku ubytování od eHotel.cz nebo originální ubytka od Amazing Places. Romantikům doporučujeme pronajmout chatu nebo chalupu od Chatyachalupy.cz a milovníci přírody si zas přijdou na své u našeho partnera Stezka korunami stromů v Krkonoších. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u Campiri, Karavanycesko.cz nebo u MM Karavany a projeďte nejen Česko křížem krážem.  

Jak udělat z dovolené nezapomenutelný zážitek? 

Chybí vám adrenalin? Podívejte se na Zážitky.cz nebo Skvělé Česko a vyberte si ze široké škály aktivit, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či paintballová přestřelka a okořeňte si svou dovolenou. Pokud chcete zažít něco opravdu nevšedního, tak u našich partnerů Slevomovat nebo Allegria najdete širokou nabídku zážitků a kurzů. Staňte se na jeden den ošetřovatelem v ZOO nebo vyzkoušejte workshop kaligrafie či kurz vaření. 

Jednodenní výlety 

S Flexi Pluxee si můžete užít spoustu zábavy i během jednoho dne. Co takhle výlet s celou rodinou do Zoo Praha, Zoo Hluboká, Zoo Olomouc, Safari Parku Dvůr Králové nebo Zoo Liberec? Akčnějším rodinkám pak doporučujeme navštívit Fajnpark Chlumec nad Cidlinou, trampolíny v Nisa park, Aktivity park Olomouc, Jump arénu Tábor nebo Lumpárium v Pardubicích

Co s sebou na dovolenou? 

Pokud si neumíte představit dovolenou bez knížky, objednejte si pěkné čtení v našich partnerských knihkupectvích Knihy Dobrovský, Kanzelsberger, Luxor, Leda, Grada, Melvil nebo Kosmas. Pro opalovací krémy nebo výbavu do letní lékárničky zajděte do Benu lékárna, Dr. Max, Lékárna CZ a Chytrá lékárna