Jak letos ušetřit za dovolenou?

Jak letos ušetřit za dovolenou?

02.05.2023

Po dvou letech můžeme konečně zase cestovat a dopřávat si dovolené bez omezení. Tedy, až do té míry, co nám rozpočet dovolí. Kvůli rostoucí inflaci se letní radovánky totiž výrazně prodraží a mnozí se budou muset ve svých plánech uskromnit. Máme pro vás zaručené tipy, jak letos ušetřit a dopřát si dovolenou, kterou si opravdu zasloužíte. Postačí vám k tomu volnočasové benefity Flexi Pluxee.

Věděli jste, že... každý rok můžete volnočasovými benefity zaplatit rekreaci či zájezd v hodnotě až 20 tisíc pro vás a celou rodinu? 

 

Potřebujete si pořádně odpočinout?

Poslední rok byl náročný a plný změn, přibývá tak lidí, kteří letos touží po odpočinkové dovolené, kde chtějí vypnout a dobít si baterky. Patříte mezi ně? Vyberte si zájezd k moři od našich partnerských cestovních kanceláří a agentur: FischerČedok nebo Invia. Dáváte přednost tuzemsku? Vyberte si z  bohaté nabídky ubytování od eHotel.cz nebo Amazing Places. Romantikům doporučujeme pronajmout chatu nebo chalupu u našeho partnera Chatyachalupy.cz.

 

NÁŠ TIP: Na cestuj.pluxee.cz si můžete s Flexi Pluxee pořídit letenky od Letuška.cz nebo Kiwi.com

 

Vyrazte do přírody

O pobyty v přírodě je čím dál větší zájem. Není se čemu divit, protože kontakt s přírodou má blahodárný vliv na psychické a fyzické zdraví. I v tomto případě můžete využít Flexi Pluxee. Podívejte se na nabídku našeho partnera Terapie v lese  a vyberte si programy a cesty v přírodě vedené profesionály. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u CampiriKaravanycesko.cz nebo u MM Karavany  a projeďte nejen Česko křížem krážem.

 

Jednodenní výlety

S volnočasovými benefity od Sodexo si můžete užít spoustu zábavy i během jednoho dne. Co takhle výlet s celou rodinou do Zoo Olomouc, Safari Parku Dvůr Králové nebo Zoo Liberec? Akčnějším rodinkám pak doporučujeme navštívit Fajnpark Chlumec nad Cidlinou, trampolíny v Nisa park či Aktivity park Olomouc.

 

Dovolená, na kterou jen tak nezapomenete

Chybí vám adrenalin? Podívejte se na Zážitky.cz a vyberte si ze široké škály aktivit, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či paintballová přestřelka. Pokud chcete na dovolené zažít něco nevšedního, tak u našich partnerů  Slevomat nebo Alegria najdete širokou nabídku zážitků a kurzů. Staňte se na jeden den ošetřovatelem v ZOO nebo se vyzkoušejte workshop kaligrafie či kurz vaření.

 

Co s sebou na dovolenou?

Neumíte si představit dovolenou bez knížky? Objednejte si pěkné čtení v našich partnerských knihkupectvích Luxor, LedaGradaMelvil nebo Kosmas. Pro opalovací krémy nebo výbavu do letní lékárničky zajděte s Flexi Pluxee do Benu lékárnaDr. Max či Pilulka.cz.

 

Více informací o tom, kde lze benefity čerpat najdete na vyhledavac.pluxee.cz.