Návody

Image
Češi o umělé inteligenci ví, ale o práci se nebojí

Návody

Češi o umělé inteligenci ví, ale o práci se nebojí

O nástrojích založených na umělé inteligenci už slyšelo více než 70 % Čechů a 30 % už některý z nich vyzkoušelo. Jen mírně mezi nimi převažují muži a lidé se středoškolským a vysokoškolským vzděláním. Vyplývá to z průzkumu, který pro společnost Sodexo Benefity formou dotazníkového šetření realizovala v srpna agentura Ipsos.

Přečtěte si více
Image
5 tipů, jak efektivně motivovat zaměstnance

Návody

Pokud již nějakou dobu podnikáte a vaše firma je zajetá, je přirozené chtít, aby začala více vydělávat. To ale nemusí nutně znamenat, že do firmy začnete investovat desítky nebo statisíce korun, a vystavíte se tak riziku v případě, že zisky neporostou. Zvýšit ziskovost firmy lze i s minimálním rizikem, řešením je tzv. škálování.

Image
Jak letos ušetřit za vánoční dárky?

Návody

Rok 2020 byl náročný a plný změn. Rozhodli jsme se proto, že ho i netradičně zakončíme a místo hmotných dárků pomůžeme těm, kteří to potřebují nejvíce. Našim klientům, partnerům a dodavatelům jsme k Vánocům nadělili Christmas Pass CARD. Tyto speciální karty jsme nabili virtuálními penězi a obdarovaní si mohli vybrat jednu ze 4 charit, které částku věnují.

Image
Snižujeme restauracím provizi na 3 %

Návody

Platit bezkontaktně je pohodlné. Navíc se nemůže stát, že byste svou benefitní kartu zapomněli v terminálu nebo nechtěně založili. Platíte-li bezkontaktně opakovaně do částky 500 Kč, může se ale přihodit, že svůj PIN zapomenete. Nebo ho ve spěchu zadáte třikrát špatně a bude nutné jej resetovat. Důvodů pro změnu pinu, který chrání benefitní kartu před neoprávněným použitím, může být více a je dobré vědět, jak lze změnu provést.

Image
Jak letos ušetřit za dovolenou?

Návody

Po dvou letech můžeme konečně zase cestovat a dopřávat si dovolené bez omezení. Tedy, až do té míry, co nám rozpočet dovolí. Kvůli rostoucí inflaci se letní radovánky totiž výrazně prodraží a mnozí se budou muset ve svých plánech uskromnit. Máme pro vás zaručené tipy, jak letos ušetřit a dopřát si dovolenou, kterou si opravdu zasloužíte. Postačí vám k tomu volnočasové benefity Flexi Pluxee.

Image
Akademie zdraví: Jak se chránit před slunečním zářením a jak pečovat o pokožku po opalování.

Návody

Sluneční záření je příjemné a prospěšné pro naši psychiku, ale může být také škodlivé pro naši pokožku. Při vystavení slunci bez ochrany se můžeme dostat do rizika opálení, spálení, stárnutí pokožky a dokonce i rakoviny kůže. Proto je důležité chránit svou pokožku před slunečním zářením a správně pečovat o ni po opalování.

Image
Důležité: Chraňte své benefity před kybernetickými útoky

Návody

V posledních dnech jsme zaznamenali phishingový útok na naše uživatele. Útočník se snaží získat různými cestami (e-mail, sms apod.) informace o telefonních číslech našich uživatelů, které slouží k ověření internetových plateb z Pluxee účtu.

Image
Nač čekat na výplatu? V Cafeterii si její část lze vybrat hned

Návody

Výplata mezd se mnohdy míjí se splatností nájmů, záloh na energie, služeb operátorů či hypotečních a jiných úvěrů. Nyní je ale k dispozici řešení a můžete ho najít v i cafeterii Pluxee.

Image
Nejvýhodnější stravenka má nově hodnotu 194 korun. Změna přichází po čtyřech měsících

Návody

Ministerstvo práce a sociálních věcí zvyšuje od 1. ledna 2023 hodnotu stravného na pracovních cestách na 153 korun na den. Spolu s růstem ceny „diet“ roste i částka, při které je stravenka pro zaměstnance i zaměstnavatele z hlediska zdanění nejvýhodnější. Pro rok 2023 je to 194 korun.

Image
Jak letos ušetřit za vánoční dárky?

Návody

Už jen pár týdnů a je tu nejkouzelnější období v roce – Vánoce. Vzhledem k rekordnímu zdražování se však bude muset hodně lidí uskromnit a omezit počet dárků pod stromečkem. To se vás ale netýká, pokud dostáváte od zaměstnavatele volnočasové benefity Pluxee. S Flexi Pluxee (včetně Flexi Pluxee na Multibenefit Pluxee) pro vás bude nakupování dárků radost a ušetřit můžete i tisíce korun. A abychom vám shánění dárků ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás inspiraci, kde a co můžete svým milovaným pořídit.