15 tipů: Kam letos na podzim vyrazit za kulturou?

15 tipů: Kam letos na podzim vyrazit za kulturou?

02.05.2023

Po dvou covidových letech je tu konečně podzim bez omezení a restrikcí. Nic nám tak nebrání, aby náš kulturní život zase nabral na obrátkách. Co takhle navštívit divadelní představení, zhlédnout nové filmy nebo si zatrsat na koncertě? Máme pro vás tipy, kam zajít s rodinou nebo přáteli a zároveň ušetřit za lístky a vstupenky. Jediné, co k tomu budete potřebovat je vaše Flexi Pluxee.

Nenechte si ujít žádnou filmovou novinku

Už jste viděli film Jan Žižka, který se do dějin zapsal jako nejdražší český film? Pokud ne, koukejte to napravit, protože opravdu stojí za to. Zajděte si na něj s Flexi Pass CARD do sítě kin Cinema City nebo Multikina Cinestar. Jestli vás historie a bitvy moc neberou a dáváte přednost romantice i vy si v kinech přijdete na své. Co takhle film Hranice lásky nebo Za vším hledej ženu? Doporučujeme v tomto případě vyzkoušet útulnější kina, třeba Bio Oko nebo Kino Světozor. Všechna naše partnerská kina najdete zde.

 

Potřebujete zvednout náladu? Vyrazte do divadla

Pro všechny, kdo mají rádi divadla s dlouholetou tradicí, máme dobrou zprávu – s Flexi Pass CARD se rozhodně nudit nebudete. Zavítejte do Divadla Bez zábradlí, Divadlo Na Fidlovačce nebo Národního divadla v Brně nebo Moravského divadla Olomouc. Pokud se chcete opravdu od srdce zasmát doporučujeme zajít do Studio DVA divadlo na představení Líbánky na Jadranu s Evou Holubovou a Bohumilem Kleplem. Náladu si zvednete i u představení Čtyři dohody s Jardou Duškem v Klubu Lávka. Prohlédněte si desítky divadel, kde můžete pořídit vstupenky na představení s volnočasovými benefity Sodexo.

 

Pro ty, co si chtějí zatrsat nebo poslechnout kvalitní hudbu

Nevíte, kam vyrazit na koncert? Inspiraci určitě načerpáte na stránkách WESTMUSIC nebo na Ticketportal, kde si můžete zakoupit vstupenky na nepřeberné množství hudebních akcí známých interpretů a kapel nebo třeba na populární operní představení Fantom opery. Milovníci klasické hudby zase ocení, že s Flexi Pass CARD mohou pořídit vstupenky na koncerty od České filharmonie nebo Janáčkovy filharmonie Ostrava. Zážitkem pro celou rodinu pak bude návštěva muzikálů Pomáda nebo Voda (a krev) nad vodou v Divadle Kalich. Kompletní nabídku koncertů a muzikálů, které lze navštívit s benefity Sodexo najdete zde.