Čerpání benefitů

Image
Letní čtení s Gradou

Čerpání benefitů

Tipy na letní čtení s Gradou

Léto je tady! Podívejte se s námi na pár knižních tipů ke čtení od Nakladatelského domu GRADA, které se Vám v letních dnech můžou hodit. Navíc zde můžete najít potřebnou nápovědu pro odpověď na soutěžní otázku, která probíhá v aplikaci Pluxee účet.

Přečtěte si více
Image
Kam letos vyrazit na dovolenou s benefity

Čerpání benefitů

Léto se kvapem blíží a mnoho z nás už začíná plánovat dovolené. Ať už dáváte přednost tuzemsku nebo zahraničí, máme pro vás tipy, které vám pomohou vybrat si dovolenou přesně podle vašich představ. Pokud máte navíc volnočasové benefity od Pluxee můžete ušetřit tisíce korun.

Image
Prodlužujeme soutěž o nezapomenutelný zájezd do Egypta s Blue Style!

Čerpání benefitů

Máme pro vás skvělé zprávy!
Prodlužujeme soutěž o nezapomenutelný zájezd do Egypta s Blue Style! Máte tak více času na to, abyste se zapojili do soutěže a měli šanci vyhrát fantastickou dovolenou plnou slunce, historie a dobrodružství. Soutěžit můžete až do 31. března 2024.

Image
pluxee karta

Čerpání benefitů

Ministerstvo práce a sociálních věcí zvyšuje od 1. ledna 2024 hodnotu stravného na pracovních cestách na 166 korun na den. Mnoho let byla tato částka určující i pro stanovení daňově optimální stravenky. Vzhledem k daňovým změnám, které vstupují v platnost 1. ledna, už toto platí jen z části.

Image
hory

Čerpání benefitů

Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, tak víte, že pobyt na horách umí provětrat nejen hlavu, ale také peněženku. S volnočasovými benefity od Sodexo (Flexi Pass CARD, Flexi Pass na Multi Pass CARD a poukázky Flexi Pass) ale můžete ušetřit až tisíce korun za skipasy, ubytování nebo půjčení vybavení. Využijte této možnosti a užijte si hory s celou rodinou.

Image
kluziště

Čerpání benefitů

Zatím to vypadá, že letošní zima bude stát opravdu za to. A i když můžete mít občas pocit, že v tomto počasí je nejlépe doma s horkým čajem, rádi vás přesvědčíme o opaku. Pro všechny milovníky zimy i pro ty, kteří neví, co v tomto počasí dělat, máme tip. Vyrazte na krásná kluziště do Prahy a okolí. Pokud máte volnočasové benefity Sodexo, máme pro vás navíc ještě jednu dobrou zprávu – s Flexi (včetně Flexi na Multibenefit) ušetříte za vstup.

Image
Nestíháte nakoupit vánoční dárky? Máme pro vás zaručený tip

Čerpání benefitů

Už jen pár týdnů a je tu nejkouzelnější období v roce – Vánoce. A k nim neodmyslitelně patří s shánění vánočních dárků pro blízké a rodinu. Pokud dostáváte od zaměstnavatele volnočasové benefity Sodexo v podobě Flexi Pluxee (včetně FPC na Multibenefit Pluxee), bude pro vás nakupování dárků radost, a navíc ušetříte spoustu peněz. A abychom vám vybírání dárků ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás inspiraci, kde a co můžete svým milovaným pořídit.

Image
Kulturní podzim? Máme pro vás zaručené tipy

Čerpání benefitů

Co kromě zbarveného listí, přeháněk a krátících se dnů neodmyslitelně patří k podzimu? No přeci kultura! Navštívit divadelní představení, zhlédnout nové filmy nebo si zatančit na koncertě? Máme pro vás tipy, kam zajít s rodinou nebo přáteli a zároveň ušetřit za lístky a vstupenky. Jediné, co k tomu budete potřebovat jsou volnočasové benefity od Sodexo Benefity/Pluxee.

Image
Jak si užít léto s benefity? Navštivte zoo a aquaparky po celé ČR

Čerpání benefitů

Zatímco jednorázové náklady spojené s pořízením výbavy na nadcházející školní rok očekává většina rodičů v přibližně stejné výši jako loni, ty pravidelné každoměsíční – například obědy či kroužkovné – letos výrazně porostou. Vyplývá to průzkumu, který pro společnost Sodexo Benefity realizovala na přelomu července a srpna formou dotazníkového šetření agentura Ipsos.

Image
Elektronické stravenky a jejich růst na trhu: Tipnete si, kde všude s nimi zaplatíte?

Čerpání benefitů

Stravenky byly poprvé zavedeny v roce 1954 ve Velké Británii a v 60. letech tento trend přešel do dalších evropských zemí. Zaměstnanecké benefity se rychle staly oblíbeným způsobem odměňování a nezastavitelně rostou až do dneška - jen v loňském roce nabízeli zaměstnavatelé stravenky celkem 1 300 000 zaměstnancům v České republice. Necelá polovina, tedy asi 600 000 uživatelů stravenek si je navíc užívá v digitální formě – tedy používají elektronickou stravenkovou kartu.

Image
Sodexo Benefity spouští Apple Pay pro stravenkovou kartu

Čerpání benefitů

Společnost Sodexo Benefity přináší uživatelům stravenkové karty Gastro Pluxee ještě jednoduší možnost placení díky bezpečné službě Apple Pay. S Apple Pay na iPhonu nebo Apple Watch mohou zákazníci uhradit svoji útratu za jídlo rychle a bezpečně v obchodech s potravinami, restauracích nebo kavárnách.

Image
Ceny obědů za rok vzrostly o pětinu

Čerpání benefitů

V prosinci 2021 to bylo 151,20 korun, v prosinci 2022 už 180,40 korun. Průměrná útrata za oběd v restauraci se za rok zvýšila o 29 korun, tedy o 19 %. Vyplývá to z plateb stravenkovými kartami Gastro Pluxee společnosti Sodexo Benefity, největšího poskytovatele benefitů v České republice.

Image
Sodexo kartou nově zaplatíte na prodejnách BILLA

Čerpání benefitů

Partnerství, co nám dělá radost! Gastro Pluxee je první elektronická stravenka, se kterou zaplatíte ve všech 227 prodejnách Billa CZ. Vybírat můžete z širokého sortimentu známých i privátních značek a čerstvých potravin, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené zboží. Využívejte své benefity naplno.

Image
Hackni své zdraví s benefity

Čerpání benefitů

Přichází období s pochmurným počasím, nízkými teplotami a nedostatkem slunce, a proto je důležité věnovat svému zdraví více pozornosti. A to nejen tomu fyzickému, ale i psychickému, protože to, jak se cítíme, ovlivňuje i naše tělo. Pokud máte volnočasové benefity od Pluxee, tak pro vás máme tipy, kde můžete své zdraví podpořit, a ještě díky Flexi Pluxee (včetně Flexi Pluxee na Multibenefit Pluxee kartě) ušetřit.

Image
Jak si užívat benefitů na home office?

Čerpání benefitů

Již několik měsíců je zavřena většina obchodů a služeb, restaurace fungují v omezeném provozu, do většiny dovolenkových destinací není možné se dostat, a když ano, tak za velmi přísných podmínek. Na první pohled to může vypadat, že není kde a za co platit volnočasovými benefity a stravenkovou kartou. Opak je ale pravdou. Benefity na home office získávají úplně jiný rozměr a mohou pomoci zvládnout současné náročné období.

Image
Jaké benefity budou letos v trendu?

Čerpání benefitů

Rok 2020 byl pro většinu firem plný výzev. Musely se rychle přizpůsobovat změnám a v některých případech i měnit zajetou firemní kulturu. Velké změny pocítili i zaměstnanci, pro které se stala práce z domova často standardem. Události minulého roku se odrazily také na preferenci zaměstnaneckých benefitů. Zajímá vás, jaké z nich budou letos trendy?